درباره

درباره 

صنعت پویان کاوشگر

احداث بیش از 550 واحد 

شرکت صنعت پویان کاوشگر فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در سال 1383 شمسی با شماره ثبت 230969 در تهران آغاز نمود و با بیش از 20 نفر فرد کلیدی متخصص افتخار دارد تا به کارفرمایان و مالکین محترم در اجرای پروژه های عمرانی و مخابراتی یاری رساند و نقشی هر چند کوچک در آبادانی کشور داشته باشد .

این شرکت با تعهد نسبت به کیفیت ، نو آوري و پیشرفت در بخش ساختمانی و مخابراتی ، پروژه هاي متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و از بدو تاسیس با بهره گيري از استانداردها و متدهاي جديد ساخت و مدیریت پروژه و با پشتوانه تيم فني متشکل از متخصصين با تجربه و کارشناسان ارشد توانسته است پروژه هاي موفق متعددي را به مرحله بهره برداری برساند .

اين شرکت از ابتداي فعاليت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خود توانسته است  اجراي بیش از 550 واحد مسکونی  را با آخرين متد های علمي و فني روز در عرصه ساختمان در کارنامه خود به ثبت برساند.

شرکت صنعت پویان کاوشگر همچنان با ظرفیت بالا به همکاری با کارفرمایان دولتی،خصوصی و شرکتهای مهندسین مشاور برای اجرای پروژه ها در تمامی نقاط ایران ادامه مي دهد که این همکاری ها به صورت پیوسته در حال گسترش مي باشد.

 

انبوه سازی

اطلاعات بیشتر

سازه های مخابراتی

اطلاعات بیشتر

ابنیه

اطلاعات بیشتر

آمار و ارقام

گذشته ما بهترین سخنگوی ماست

آمار و ارقام درباره ما چه میگویند؟

1383از این سال در کنار شماییم
20 +نفر افراد کلیدی مجرب
550+واحد مسکونی
2گرید مجزا (ابنیه وارتباطات)
ایمنی

ما چه میکنیم؟

زمینه فعالیت ما

فعالیت شرکت دامنه وسیعي از اجراي ساختمان هاي مسکونی ، اداری ، تجاری و سازه هاي صنعتي و برج هاي بلند مرتبه را شامل مي شود . نیروهاي کاري این شرکت کاملا آموزش دیده و داراي تجربه کافي جهت اجراي پروژه هاي مختلف مي باشند.

یک گروه از نیروهاي کارشناسي حرفه اي و با تجربه فني بالا وظیفه مدیریت و تامین نیازهاي فني پروژه ها را به عهده دارند که با استفاده از ماشین آلات ، ابزار و تجهیزات مناسب به پیشبرد هرچه بهتر پروژه ها اقدام میکنند. شرکت صنعت پویان کاوشگر علاوه بر ایجاد محیط ایمن در کارگاه ها و توجه به وضعیت سلامت پرسنل، توجه خاصي به حفظ محیط زیست در اجراي پروژه هاي خود دارد. از سوی دیگر با توجه به گستردگی صنعت ساختمان، این شرکت در سایر بخشهای مرتبط نیز فعالیت داشته که در ذیل به آن اشاره شده است:

 
100

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان

100

مدیریت اجرایی پروژه های ساختمانی (پیمانکاری)

100

سرمایه گذاری در شرکت ها و همکاری های مشترک

100

سرمایه گذاری و اجرای پروژه های نیمه کاره

100

اجرای پروژه های ساختمانی در قالب قراردادهای تهاتر

100

تهیه زمین بصورت خرید یا اجاره یا تملک برای پروژه های ساختمانی

100

تهیه مصالح و کلیه لوازم ساختمانی از داخل یا خارج از کشور

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.

برخی از کارفرمایان محترم ما :